RESTAURACJA


Podstawą dobrego smaku


Rozgość się w naszej restauracji, gdzie codziennie czekają na Ciebie pyszne, lokalne przysmaki. Świeże wypieki z miejscowej piekarni, wyrabiane na miejscu wędliny i przetwory, gorący żurek, dania z dziczyzny i wiele, wiele więcej. To miejsce, gdzie niespiesznie spróbujesz domowej szarlotki i aromatycznej kawy lub uczcisz ważne momenty podczas przyjęć w gronie rodziny i przyjaciół.

Podstawą dobrego smaku naszych potraw jest połączenie wieloletniej wiedzy i umiejętności szefowej kuchni z wykorzystaniem najświeższych składników, które pozyskujemy tylko od zaufanych dostawców. Serwowane przez nas dania, zawsze pełne smaku są gwarancją niezapomnianych kulinarnych doświadczeń.

Restauracja dysponuje przestronną, stylowo urządzoną salą z bezpośrednim wyjściem do malowniczego ogrodu i altany grillowej. To idealne miejsce aby zorganizować wszelkiego rodzaju uroczystości. Dzięki niepowtarzalnej atmosferze, stworzy niezapomniane tło dla Twojego wydarzenia.Chcesz odpocząć? Odwiedź kompleks basenowy Termy Uniejów i poczuj siłę ciepła bijącą z dobroczynnych właściwości wód termalnych.

A może wolisz spędzić czas aktywnie? Wybierz się na spacer z zielarką po Dolinie Warty, spływ kajakowy lub wycieczkę rowerową edukacyjną ścieżką „Zieleń”. Zwiedzaj zakamarki Zamku Arcybiskupów Gnieźnieńskich, upiecz chleb w Zagrodzie Młynarskiej lub podziwiaj Bulwary. Uniejów czeka właśnie na Ciebie!

Prawa autorskie Gościniec Uniejów 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.