DLA DZIECI


Rodzinne chwile w otoczeniu przyrody zdają się płynąć wolniej…


Gościniec Uniejów to miejsce przyjazne Dzieciom, ponieważ znajduje się z dala od miejskiego zgiełku. Czyste powietrze, bliskość przyrody pozwala najmłodszym dostrzec powody, dla których należy się o nią troszczyć.

U nas najmłodsi mogą korzystać z obszernego placu zabaw w ogrodzie i korzystać z różnorodnych aktywności – od gier w piłkę, poprzez jazdę na rolkach, aż do ekologicznych warsztatów. Na starszych czeka boisko do siatkówki i ścieżki rowerowe, na których można spotkać dziką zwierzynę. A piknik na łące będzie idealnym zwieńczeniem takiej wyprawy i okazją do rozmów i zabaw.

Latem cieszymy się atrakcją w postaci dużej balii z ciepłą wodą, którą uwielbiają dzieci. Po kąpielach serwujemy smakowite posiłki, przygotowane specjalnie dla najmłodszych.

Rodzinne chwile w otoczeniu przyrody zdają się płynąć wolniej, pozwalając tym samym na niekończące się godziny zabaw i wypoczynku. Przerwa od miejskiego zgiełku, to propozycja dla świadomych rodziców, którzy pragną obdarować swoje dzieci jakościowym czasem.
Oddal się od szybkiego tempa miejskiego życia i zanurz się w bezkresne, zielone przestrzenie, gdzie zabawa i odpoczynek idą w parze z harmonią natury.Chcesz odpocząć? Odwiedź kompleks basenowy Termy Uniejów i poczuj siłę ciepła bijącą z dobroczynnych właściwości wód termalnych.

A może wolisz spędzić czas aktywnie? Wybierz się na spacer z zielarką po Dolinie Warty, spływ kajakowy lub wycieczkę rowerową edukacyjną ścieżką „Zieleń”. Zwiedzaj zakamarki Zamku Arcybiskupów Gnieźnieńskich, upiecz chleb w Zagrodzie Młynarskiej lub podziwiaj Bulwary. Uniejów czeka właśnie na Ciebie!

Prawa autorskie Gościniec Uniejów 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.