DLA BIZNESU


Konferencje, integracje firmowe, szkolenia i warsztaty


Jako specjaliści w dziedzinie organizacji wydarzeń, oferujemy szeroki wachlarz usług, które obejmują konferencje, integracje firmowe, szkolenia i warsztaty dla grup zorganizowanych. Z dumą prezentujemy nasze trzy przestronne sale konferencyjne, które mogą pomieścić aż 400 osób, tworząc idealne miejsce do wymiany pomysłów i nawiązywania kontaktów.

Sale konferencyjne są wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt: rzutnik, ekran, system nagłośnienia, klimatyzację, WiFi, bezprzewodowe mikrofony i flipchart, zapewniając wszystko, czego potrzebujesz, aby Twoje wydarzenie przebiegło bez zakłóceń.

Gościniec Uniejów to nie tylko doskonała lokalizacja, ale także wyśmienity catering, komfortowe zaplecze hotelowe i najwyższa jakość usług, które sprawiają, że jesteśmy idealnym miejscem do organizacji spotkań biznesowych. Zawsze dążymy do spełniania oczekiwań naszych klientów, dostosowując każde wydarzenie do indywidualnych potrzeb.

Z niecierpliwością czekamy na możliwość stworzenia dla Ciebie oferty, która spełni Twoje oczekiwania.Chcesz odpocząć? Odwiedź kompleks basenowy Termy Uniejów i poczuj siłę ciepła bijącą z dobroczynnych właściwości wód termalnych.

A może wolisz spędzić czas aktywnie? Wybierz się na spacer z zielarką po Dolinie Warty, spływ kajakowy lub wycieczkę rowerową edukacyjną ścieżką „Zieleń”. Zwiedzaj zakamarki Zamku Arcybiskupów Gnieźnieńskich, upiecz chleb w Zagrodzie Młynarskiej lub podziwiaj Bulwary. Uniejów czeka właśnie na Ciebie!

Prawa autorskie Gościniec Uniejów 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.