OGRÓD


Lawenda, róża i magnolia


Gościniec otoczony jest urokliwym ogrodem, w którym pachnie lawendą, różą i magnolią a w samym jego sercu znajdziemy oczko wodne, do którego przylatują kolorowe owady i ptaki, tworząc harmonijną symfonię natury.
Przekonaj się, jak dobrze smakuje letni lunch i lemoniada w otoczeniu tak malowniczej przestrzeni.

Na Gości, którzy lubią aktywnie spędzać czas czeka boisko do gry w siatkówkę,
wiata grillowa, w której letnie imprezy trwają do rana.
Stałym elementem naszych imprez plenerowych są nie tylko grille, ale także ogniska, które dostarczają uczestnikom mnóstwo wyśmienitej zabawy.

Po tak intensywnym wieczorze przyda się regeneracja w ogrodowej balii z hydromasażem z widokiem na szumiące pola. Gdy dorośli odpoczywają w balii i hotelowym SPA, dzieci bawią się na naszym bezpiecznym placu zabaw, otoczonym ogrodem, z dala od drogi. 

Ogród to miejsce odpoczynku, relaksu z książką  w hamaku w cieniu drzewa, delektowanie się rodzinnym obiadem oraz  imprez spotkaniami z przyjaciółmi w letnie wieczory.
Ogromna, zielona przestrzeń daje wachlarz możliwości na spędzenie czasu według własnych upodobań i zainteresowań.Chcesz odpocząć? Odwiedź kompleks basenowy Termy Uniejów i poczuj siłę ciepła bijącą z dobroczynnych właściwości wód termalnych.

A może wolisz spędzić czas aktywnie? Wybierz się na spacer z zielarką po Dolinie Warty, spływ kajakowy lub wycieczkę rowerową edukacyjną ścieżką „Zieleń”. Zwiedzaj zakamarki Zamku Arcybiskupów Gnieźnieńskich, upiecz chleb w Zagrodzie Młynarskiej lub podziwiaj Bulwary. Uniejów czeka właśnie na Ciebie!

Prawa autorskie Gościniec Uniejów 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.