PRZYJĘCIA


Niezapomniane chwile dla Ciebie i Twoich Gości


Czy marzysz o idealnym miejscu, które stanie się tłem dla najważniejszych momentów Twojego życia? Gościniec Uniejów, to miejsce, które nie tylko zachwyci, ale także zapisze się w pamięci Twoich gości jako miejsce niezapomnianych doznań. 

Za nami ponad 30 lat doświadczenia i tysiące zadowolonych klientów. Wierzymy, że nasz malowniczy ogród i niepowtarzalne wnętrza stworzą atmosferę, która zadowoli najbardziej wymagających gości i pozwoli na stworzenie trwałych wspomnień.

Najważniejszym celem jest sprawić, aby każda uroczystość była unikalna. Jesteśmy ekspertami w organizacji różnego rodzaju imprez okolicznościowych między innymi: chrzcin, jubileuszy, spotkań firmowych i przyjęć weselnych. 

Nasza oferta obejmuje sześć sal o różnej wielkości, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostosować się do każdego rodzaju wydarzenia. Bez względu na to, czy planujesz duże wesele na 300 osób, czy kameralne przyjęcie w gronie najbliższych – Gościniec Uniejów jest miejscem, które spełni Twoje oczekiwania i dostarczy niezapomnianych chwil dla Ciebie i Twoich Gości.Chcesz odpocząć? Odwiedź kompleks basenowy Termy Uniejów i poczuj siłę ciepła bijącą z dobroczynnych właściwości wód termalnych.

A może wolisz spędzić czas aktywnie? Wybierz się na spacer z zielarką po Dolinie Warty, spływ kajakowy lub wycieczkę rowerową edukacyjną ścieżką „Zieleń”. Zwiedzaj zakamarki Zamku Arcybiskupów Gnieźnieńskich, upiecz chleb w Zagrodzie Młynarskiej lub podziwiaj Bulwary. Uniejów czeka właśnie na Ciebie!

Prawa autorskie Gościniec Uniejów 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.